Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve İlçesi İÖO 4. Sınıflar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı…

Geyve İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen, İlköğretim Okuları sınıflar arası bilgi yarışmasının 4. Sınıflar arası ayağı tamamlandı.

Daha önce her İÖO kendi bünyasinde şubeler arasında düzenlediği yarışma ile okul temsilcisi ekibi seçti ve o ekipler yarışmaya katıldı. Yarışmada her gün başka sınıf yarışmaları yapılacak.

Yarışmaya merkez ve köylerdeki 17 İÖOkulunun 4. Sınıf ekipleri katıldı.

Yarışma Jürisi: Ali Arıcıoğlu, Ahmet şengül, Kamil Süzen, Tekin Bayer, Fatma Sancaklı’dan oluştu. Yarışmacılara 20 soru soruldu.

Yarışma sonunda: 1.(100 puan) Geyve İÖO,  2.(90 puan) Gazipaşa İÖO, 3.(85 puan) Atatürk İÖO, Cemal Gürsel İÖO, Osman Gazi İÖO, Ş.R.Demir İÖO,  4.(80 puan) Cumhuriyet İÖO, Doğantepe YİBO, Kozan İÖO, Umurbey İÖO,  5.(75 puan) Ahmet Yesevi İÖO,  6.(70 puan) Eşme İÖO, Kazımpaşa İÖO, G.Odabaş İÖO, Akdoğan İÖO,  7.(60 puan) N.F.K.İÖO, Karacaören İÖO

Yarışmaya öğrencilerin velileri de ilgi gösterdi.

NOT:RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3843 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İlköğretim 4. Sınıflar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı… için 2 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Öğrencilerimizin başarılarını kutlarım.Onlar bizlerin göz bebeğimiz kadar değerlidir.Umurbey ilköğretiminin 4. olması na çok sevindim.Başarı tüm okul öğretmenlerinindir.Burçin Tarakçı’ya da ayrıca teşekkür ederim.Sıra beşlerde.Bu gün onların değerlendirilmesinde olacaktır.Bu tatlı bir yarıştır.Başarı eğitimle olur.Öğrenme kişinin ilgi istitat ve kabiliyetlerle ilentilidir.Bu başarı tüm milletimizin başarısıdır.Tek bir alanla sınırlandırmamak gerekir.EĞİTİM TOPYEKÜN OLMALIDIR.Emeği geçen tüm öğretmenlerimi kutluyorum.En derin saygılarımla.

  2. vedatDMN dedi ki:

    Yarışmaya katılan tüm okullarımızı ve 4. olan KOzan M.A.Akgül ilköğretim okulu öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ediyorum.Başarılar diliyorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle