Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

İlçe Spor Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Geyve ilçesi Spor Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Sakarya ili genelinde 2018-2019 Futbol Sezonunun başlaması sebebiyle Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında İlçe Spor Güvenliği Toplantısı yapıldı.

Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd.Bçvş. Seydi Vakkas Aytekin, İlçe Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, Komiser Yardımcısı Erkan Güneş, Geyve Spor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna ve Bayat Spor Kulübü Başkanı Barış Yetim katıldı.

Toplantıda; tribünde yaşanan şiddet olaylarının önlenmesi, sporcu ve seyirci güvenliği, saha ve tribünün ihtiyaçları gibi konular ele alındı.

Kaymakam İlyas Memiş, sporun birlik beraberliğe, kaynaşmaya ve kardeşliğe vesile olması gerektiğini ifade ederek İlçemizde yapılacak müsabakalarda herhangi bir sıkıntıya mahal verilmemesi, bu konuda tüm kurumların üzerine düşen görevi hassasiyetle takip etmesi gerektiğini belirtti. Kaymakam Memiş Devlet olarak bu tür sıkıntıların önüne geçilmesi için her türlü tedbirin alınacağını ve sahanın ihtiyaçlarının temini için gerekli girişimlerde bulunulacağını ifade ederek 2018-2019 Futbol Sezonun tüm spor severlere hayırlı olmasını diledi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

845 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle