Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

İlçe Mezarlığı Duvarları Yenilendi

MEZARLIĞA SAHİP ÇIKILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyve İlçe Mezarlığının duvarları yenilendi.

Kötü Görünüm

Yıllardır Geyveli büyük küçük ebediyete intikal eden vatandaşlarımızın defin edildiği Geyve ilçe mezarlığı olmayan veya eskiyen çevre duvarlarıyla kötü bir görünüme neden oluyordu. Yaklaşık 3 yıldır duvarlarındaki sıkıntı ile defalarca gündeme gelen İlçe mezarlığının duvarları yenilendi.Daha öncesinde yıkık duvarları nedeniyle köpeklerin istila ettiği mezarlığımız duvarları yenilenerek güzel bir görünüm kazandırıldı.

Beğenildi

İnsan odaklı ve özverili çalışmalar gerçekleştiren Sakarya Büyükşehir Belediyesinin, insanlar için manevi değeri büyük olan mezarlığımızın duvarı konusunda yaptığı çalışmaları halkın takdirini topladı.

Devam Edecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve Mezarlık işleri sorumlusu Ufuk Işık; Mezarlığımızın ilçemize yakışmayan duvarları yenilendi.Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, göze hitap eden mezarlık duvar çalışmalarının tamamlamasıyla birlikte ilçe mezarlığı farklı ve güzel bir görünüme kavuşmuş oldu.Geyve ilçe mezarlığında ekiplerimizce vatandaşların ebediyete intikal eden yakınlarını gönül rahatlığıyla ziyaret edebilmeleri için çalışmalarımız aralıksız devam edecek, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

sitemizde yapılan haber

Geyve Mezarlığında İhata Duvarı Sorunu…

 

1209 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle