Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ekim 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

NALBANT’TAN OKULLARA ZİYARET

geyve ilçe mem müdürü beşir nalbant okul gezileri 1Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü İlçedeki okullara ziyaretlerini sürdürüyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir NALBANT ve Şube Müdürü Davut KARAMEHMETOĞLU  okullara yaptıkları ziyaretlerde öğretmenlerin moral ve motivasyonunu artırmak için her zaman yanlarında olduklarını hissettirip sorunları yerinde tespit ederek çözümünün daha kolay olduğunu söyledi.

Öğretmenlere Temel Eğitimden Ortaöğretime geçiş sınavları hakkında,sosyal etkinliklerin devam ederek başarının artırılması için gereken çalışmaların hızla devam etmesini ve  bir kitap bir insan projesi kapsamında kitap okumanın ve okutmanın önemi hakkında bilgiler verdi.

2099 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İlçe M.E.Müd. Beşir Nalbant’tan Okullara Ziyaret için 1 yorum

  1. muttalip dedi ki:

    Sayın Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü öğretmenlerin moral ve motivasyonunu artırmak için her zaman yanlarında olduklarını hissettirip sorunları yerinde tespit ederek çözümünün daha kolay olduğunu söylemiş fakat ne hikmetse kapatılan Öğretmen Evi Lokaline bir türlü çare bulamamış öğretmenlerin her türlü sorunlarını çözmeye yardımcı olacağını söylemesine rağmen öğretmenlere uygun bir yer bulunamamış.
    Sorunun bir an önce çözümünü bekliyoruz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle