Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Sür Manşet

İlçe Hastaneleri Güçleniyor

Yapımı süren Geyve İlçe Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan Genel Sekreter Sağlam “Birer birer yeni hizmet binalarına kavuşan ilçe hastanelerimizin, yenilenen fiziki yapılarıyla hizmet çeşitliliği artıyor. Bölge halkı kendi ilçesinde birçok derdine derman buluyor.” dedi.

YÜZDE 80’İ TAMAMLANDI

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam ile Tıbbi Hizmetler Başkanı Opr. Dr. Özcan Öktem, İdari Hizmetler Başkanı  Dr. Hasan Bektaş ve Mali Hizmetler Başkanı Ahmet Kemiksizoğlu  inşaatı yüzde seksen tamamlanan yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundular.

Hastane Yöneticisi Başhekim Uz. Dr. Semih Songür, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Kbilay Gündoğdu, İdari ve Mali İşler Müdürü  Özcan Özkan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Kamile Atalay ile Hastane Müdürü Muhammet Çelik’in karşıladığı Genel Sekreter Sağlam, inşaat sahası ve yeni binada incelemelerde bulundu. İnşaatın yüzde 80 oranında tamamlandığını dile getiren Başhekim Songür, Genel Sekreter Sağlam’a yeni binanın iç dizaynı ve kullanım alanlarıyla ilgili bilgi verdi.

İLÇE HASTANELERİ YENİLENİYOR

İlçe hastanelerinin fiziki anlamda modern binalara kavuştuğunu dile getiren Genel Sekreter Sağlam “Akyazı, Hendek, Karasu, Kocaali, Sapanca yeni ve modern binalarında hizmet veriyor. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde Serdivan’da yeni binasında hizmet vermeye başladı. Kadın Doğumevi ve Çocuk Hastanemizin inşaat çalışmaları sürüyor. Geyve Devlet Hastanemizin yeni binası büyüt ölçüde tamamlandı. Birer birer yeni hizmet binalarına kavuşan ilçe hastanelerimizin yenilenen fiziki yapılarıyla hizmet çeşitliliği de artıyor. Bölge halkı kendi ilçesinde birçok derdine derman bulabiliyor. İlçe hastanelerimizi her anlamda desteklemek için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

Ali Ulvi DERYAOĞLU-Geyvemedya.com

3680 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle