Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Aralık 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Geyve’de okul müdürlerinin katılımıyla ilçe eğitim değerlendirme toplantısı yapıldı.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımıyla eğitim değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda TEOG sınavının değerlendirmesi, değerler eğitimi ile okullarımızın ihtiyaçları, sorunları ve yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1544 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İlçe Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı için 1 yorum

  1. MÜFİT CAN dedi ki:

    ülke genelinde okulllarda disiplin çok gevşek, öğrenciler ilgisiz, akıllı tahta ve tabletler, cep telefonları öğrencinin aklını başından alıyor, internetten sıyrılıp derse yönelemiyorlar, sınıf geçme sistemi çok kolaycı, üst sınıfa geçebilmek çok çok kolay bu sebeple öğrenci kendini zorlamıyor, veli öğretmene ve idareciye efeleniyor, bunu adamlık saanıyor, iyi yaptım zannediyor… devletin eğitime yaptığı yatırımın çoğu tembel ve disiplinsiz öğrencilerce heba ediliyor. yazık oluyor… geyve de bundan nasibini fazlasıyla alıyorken bu toplantı neyi, ne kadar halleder ki? biraz havanda su dövmek kabilinden olur o kadar. dostlar alış verişte görsün misali… eğitim sistemi baştan sona sıkıca düzenlenmeli. öğrenciyi sıkmadan başarı olmaz… okumayan gitsin çalışsın hiç olmazsa meslek öğrenir, para kazanır…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle