Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ekim 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

İlçe Başkanları Yerel Seçimi Konuştular

Yerel seçimler konuşuldu

Geyve Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve Sakarya’nın diğer İlçe Başkanları Ankara’da düzenlenen İlçe Başkanları İstişare Toplantısına katıldı. Toplantıda gündem 2019 yerel seçimleri konuşuldu.

Geyve AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve Sakarya’nın diğer İlçe Başkanları Ankara’da düzenlenen ‘İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’na tam kadro katıldılar.

SEÇİM ÇALIŞMALARI

İlçe Başkanı Özdemir ve Sakarya’nın diğer Ak Partili İlçe Başkanları Cumartesi akşamı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile bir araya geldiler. 14 Ekim Pazar günü AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında yapılan toplantıda İlçe başkanlarına seçim çalışmaları ve uygulanacak yöntemler konusunda bilgilendirme yapıldı.

YOL HARİTASI

Gerçekleşen toplantıda, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yerel seçimlere yönelik teşkilatlarda ciddi bir hazırlık sürecinin startını verirken, teşkilatlara seçim süreci içerisinde izleyecekleri yol haritasına ilişkin bilgilendirme yapıldı.

AK Parti İlçe Başkanları İstişare Toplantısında, Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Merkez yöneticileri, İlçe başkanlarına sunumda bulundular. Toplantıda öncelikle ilçe başkanlarına, önceki dönem belediyelerde yaşanan zaaflardan örnekler verilerek, yapılması gerekenler, yapılmaması gerekenler ayrıntılı şekilde anlatıldı.

SEÇİM ÇALIŞMALARINDA MEDYA KULLANIMI

Seçim çalışmaları süreciyle alakalı toplantıda, sosyal medya dahil, her türlü iletişim araçlarını nasıl kullanacakları, yerel seçim sürecinin hassasiyeti üzerine nasıl bir davranış içerisinde olacaklarının bilgileri aktarıldı.

Toplantı sonrası Sakarya İlçe Teşkilat Başkanları Hacı Bayram Camini ziyaret ettiler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

989 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle