Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Eylül 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler

İl Spor Müdürü Özsoy’a Baltalı Saldırı

Özsoy’a personel baltayla daldı

Adı sık sık olaylarla gündeme gelen Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy bu kez ölümün kıyısından döndü. Personeli tarafından baltalı saldırıya uğradığı iddia edilen Özsoy, “Evet başımızdan talihsiz bir olay geçti, doğrudur” dedi.
ARACIN İÇİNE KAÇTI

Sapanca Gölü kıyısında bulunan kano tesislerini ziyaret eden İl Müdürü Arif Özsoy, burada görev yeri Pamukova olarak değişen personele konuşmaya başladı. Ancak konuşma sırasında sinirler gerildi. Bir anda başlayan tartışma sırasında iddiaya göre görevli personel eline geçirdiği balta ile Arif Özsoy’un üzerine yürümeye başladı. Baltayla üzerine gelen personelden kurtulmak kaçmaya başlayan Özsoy, kendini makam aracının içine attı.

ARAÇ ZARAR GÖRDÜ

Öfkesine yenik düşen personel araç içinde İl Müdürü Arif Özsoy var iken araca baltayla vurmaya başladı. Camları ve kaputunda hasar oluşan araç içindeki Özsoy, büyük tehlike atlattı. Gazetemizin sorularını yanıtlayan Özsoy, “Evet başımızdan talihsiz bir olay geçti, doğrudur. Herkesin başına gelebilecek bir olay diyelim. Aniden oldu ve gelişti. Fazla büyütmeye de gerek yok diye düşünüyorum. Temennimiz bundan sonra bu tür olayların yaşanmaması” dedi.

(sakaryacark.com)

1840 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle