Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Siyaset

İl Genel Meclisi Taraklı da Toplandı

fotoİl Genel Meclisi Mayıs ayı üçüncü birşleşimi toplantısı öğle yemeği sonrasında Taraklı da yaptı.

  Taraklı Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım başkanlığında İl Genel Meclis Üyelerinin tamamı katıldı.

Toplantıya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Soyturk Taraklı Kaymakamı Ömer Yılmaz, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve Köy Muhtarları katıldı. Toplantıda konuşma yapan Kaymakam Ömer Yılmaz; İl Genel Meclisi toplantısının İlçemizde yapılmasından dolayı memnuniyetini belirterek “Başkan ve üyelere teşekkür ediyorum” dedi. Taraklı İl Genel Meclisi üyesi Fahri Kolsuz’da kısa bir konuşma yaparak İl Genel Meclisin Taraklı da toplanmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek İl Genel meclis üyelerine teşekkür etti. Toplantıda konuşan İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Sayın’da İl Özel İdaresi tarafından Taraklı’da yapılan yatırımlarda söz ederek Taraklı’nın büyük gelişme içerisinde olduğunu ifade etti. Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaramanda yaptığı konuşmada İl Özel İdaresinin Taraklı da yaptığı yatırımlarla turizmde büyük gelişme sağlandığını belirterek “Hacıatıflar han restorasyonu tamamlanmak üzere. İl Özel İdaremiz tarafından satın alınıp restore edilerek turizme kazandırılan ta ihi binalar ilçemizin turizmde kalınmasında büyük katkı sağlamıştır. Taraklı yerinde yatırımlarla kalınmasını sürdürecektir. Bu yatırımları gerçekleşmesinde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” şeklide konuştu. Toplantıda daha sonra gündemin diğer maddeleri görüşüldü Köy muhtarları da sorunlarını ileterek çözülmesini istediler.

İzzettin KÖMÜRCÜ-Taraklıajans

1479 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle