Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Sakarya, Siyaset

İL GENEL MECLİSİ TOPLANIYOR..

SAKARYA İL GENEL MECLİSİİl Genel Meclisi Kasım Ayı ilk toplantısında Geyve ve köylerinde yapılacak olan çalışmaların raporlarını görüşecek.İl Genel Meclisi, Kasım ayı toplantıları, 1 Kasım Cuma günü yapılacak ilk oturumla başlayacak.

 

Saat 14.00’da başlayacak ilk oturumun gündemi şöyle, “Karar ve Tutanak özetlerinin görüşülmesi ve tasvibi, önergelerin kabulü ve müzakeresi, İhtisas Komisyonlarınca hazırlanan konuların görüşülmesi

(a) İl Özel İdaresine ait olup, muhtelif müdürlüklerde kullanılan araçların bedelsiz olarak devri konusunda hazırlanan raporun görüşülmesi.

(b) İlimiz Geyve İlçesi, Doğantepe Köyü, G21c.22cd pafta, 138 nolu parselde tavuk kuluçkahanesi amaçlı hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planlarının onaylanması konusunda hazırlanan raporun görüşülmesi.

 c) İlimiz Geyve İlçesi, Bağlarbaşı  Köyü, 180 nolu parsel üzerine kurulacak olan “Yenilenebilir Enerji Tesisi (Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanı)” amaçlı hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planlarının onaylanması konusunda hazırlanan raporun görüşülmesi.

Valilikten gelen konuların görüşülmesi.

        (a) İl Özel İdaresi 2014 yılı performans programının görüşülmesi.

        (b) İl Özel İdaresi 2014 yılı bütçe tasarısının görüşmeye açılması.”

1674 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle