Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

İl Gençlik Spor Müdürü Çelikel Geyve’deydi

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Geyve, Pamukova ve Sapanca İlçesindeki tesisleri gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; ilimizin Güney Bölgesinde yer alan tesislerde incelemelerde bulundu.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, önce ilimizin doğal çimi en güzel olan futbol sahalarından Pamukova Atatürk Stadını gezdi. Pamukova İlçe Spor Müdürü Mehmet Atmaca , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e , doğal çimi korumak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , 1980 Yılında yapılan ve 500 seyirci kapasiteli olan Geyve Spor Salonunda incelemelerde bulundu. Çelikel, yakın bir zamanda Geyve Spor Salonunda bakım-onarım çalışmalarına başlayacaklarını belirtti.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, daha sonra Sapanca İlçe Spor Müdürü Turan Yılmazer ile birlikte Sapanca Spor Salonu ve Sapanca Atatürk Stadında incelemelerde bulundu.

Yayına veren:Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1642 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle