Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

İFTAR’A YETİŞEMEYENLERE ONLAR YETİŞTİ

AK-GENCLİK-İFTARİYELİK-DGİTİMİ-Geyve’de Ak gençler iftar vakti iftarına yetişemeyen vatandaşların oruçlarını açmalarına vesile oldular.

Ak parti gençlik kolları başkanı Faruk Koç önderliğindeki Ak Gençler, ‘gönül sofraları’ başlığı altında iftara yetişemeyen vatandaşların yardımını koşuyor. Ak gençler herhangi bir sebepten dolayı iftara geç kalan vatandaşlarımıza iftarlarını zamanında açabilmeleri için hurma, su ve pide ikramında bulundu.

Ezan okunur okunmaz orucun amacıma ulaşıp açılması gerektiğini ifade eden Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç; Ramazan bitimine kadar Allah’ın izniyle çeşitli günlerde bu çalışmamıza devam edeceğiz. Ramazan ayı içerisinde gönül sofrası programlarımız kapsamında ilçemizde bulunan yoksullara erzak yardımında bulunarak onlarla beraber iftarımızı açacağız. Ramazan ayı imkan ayıdır, hayır ayıdır, yoksulların kapılarını çalarak hayır dualarını almaya devam edeceğiz. Son programımız olarak da Ramazan boyunca hatim programı gerçekleştiriyoruz. 12 arkadaşımız her gün. 1 cüz okumak suretiyle Ramazanın sonunda  Ak gençlik olarak 12 hatim indirmiş olacağız , dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3096 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle