Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Temmuz 2011 | Manşet, Sakarya, Spor

Kama hakim önünde

ASKF Başkanı Hüseyin Kama kendisine teslim edilen derneğe ilişkin parayı kesesine ve başkasına sarf etmek suçlamaları ile içlerinde Geyvespor’unda bulunduğu bir çok kulbün usulsüz delege seçimleri  nedeniyle bugün hakim önüne çıkacak.

İddianame de yer alan Genel Kurula ve seçimlere hile karıştırma, evrakta sahtecilik, kendisine teslim edilen derneğe ilişkin parayı kesesine ve başkasına sarf etmek suçlamaları nedeniyle bugün hakim önüne çıkacak.

Hakim önünde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hüseyin Kama, iddianamede yer alan Genel Kurula ve seçimlere hile karıştırma, evrakta sahtecilik, kendisine teslim edilen derneğe ilişkin parayı kesesine ve başkasına sarf etmek suçlamaları, vakıf-dernek sendika şirket, siyasi parti yöneticisi veya denetçisi olmaktan yoksun bırakmak, güveni kötüye kullanma suçlamalarıyla bugün adliyede ilk kez hakimin karşısına çıkacak. Kama’nın kendisiyle ilgili yapılan suçlamalara cevap merak ediliyor.

Kulüplerde çıkıyor

ASKF Başkanı Hüseyin Kama’nın yanı sıra bugün yapılacak mahkemede amatör küme kulüplerinden K. Güvenspor, Pamukovaspor, Yenikentspor, Kocatöngelspor, Büyükyanıkspor, Adapazarıspor, K.Aziziyepor, H.Dereköyspor, Kızılkayaspor, Limandere, Yuvalıderespor, Dokurcunspor, Taşlık İ.Y, Ozanlargücüspor, Geyvespor, Karasuspor ve Pamukova Hayrettinspor kulüplerinin genel kurul tutanaklarında delege seçimi yapılmadığı halde ASKF Başkanı Hüseyin Kama tarafından Denetçiliğe ibraz edilen aynı derneklerin aynı tarihli genel kurul tutanaklarında delege seçimi yapıldığı gerekçesiyle hakim önüne çıkacak.(sporexpres.com)

993 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle