Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Honda Ailesi Seyir Terasında Bir Araya Geldi

Birlikte iftar yaptılar

Sakarya Honda Ailesi Geyve Seyir Terası’nda bir araya geldi. Önce şehir turu atıp küçük bir gösteri yapan Hondacılar, daha sonra Seyir Terası’nda iftar yaptılar.

27 kişiden oluşan Honda ailesi, konvoy yaparak şehir turu attıktan sonra muhteşem manzaraya sahip olan Geyve Seyir Terası’na geldiler. Geyve Boğazına karşı eşsiz manzaraya eşliğinde birlikte iftar yapan Honda ailesi, iftar sonrasında ise çay eşliğinde keyifli sohbet ettiler. Grup Lideri Kadir Albayrak, “Bugün burada muhteşem manzara eşliğinde oruçlarımızı açtık, keyifli bir iftar yaptık” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3054 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Honda Ailesi Seyir Terasında Bir Araya Geldi için 2 Yorum

  1. huzur istiyorum dedi ki:

    saçma sapan işler modifiye adı altında arabaları yere indir sonra kasise gelince olu ortalayarak geçmeye çalış. iftar sonrası inişde denk geldim bunlara saçma sapan araç kullanmalarına mı yoksa o kafa şişiren abart egsozlarına mı söz söylesem bilemedim. olurda bu kadar terbiyesizlik görmemişlik olmaz…nerde bu trafik nerde bu devlet nerede cezalarrr

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle