Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

Hırka Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Hırka Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Geyve ilçesinde yapılan halk toplantıları kapsamında Hırka Mahallesinde (Köyünde) mahalle ziyareti ve mahalle sakinleriyle toplantı yapıldı.

Programa Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. R. Gökhan Civek, İlçe Müftüsü Ali Erhun, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Temsilcisi Sıddık Çil, İlçe Sağlık Müdürü Merve Kahraman, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi Halil Serin, Sedaş Bölge Sorumlusu Levent Akın, Hırka Mahalle Muhtarı Abdullah Yıldız ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda mahalle muhtarı ve vatandaşlarımızın mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri görüşüldü.

Kaymakam İlyas Memiş; halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını, vatandaşlarımızın bu talep ve sorunlarının ilgili kurumlara iletileceğini ve çözülmesi için de gerekli takibin yapılacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2323 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle