Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Hilmi Yıldız İnşaattan Geleneksel İftar Yemeği

Hilmi Yıldız Grup, çalışanları ile iftarda bir araya geldi

Sakarya ve bölge illerinde faaliyet gösteren ilçemizin medarı iftarı, inşaat sektörünün öncü şirketlerinden olan Hilmi Yıldız İnşaat Şirketi çalışanları Maltepe Sosyal tesislerinde düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

TAM KADRO

Sakarya’nın öncü inşaat şirketleri arasında yer alan Geyveli Hilmi Yıldız İnşaat şirketi çalışanları her yıl düzenlenerek artık geleneksel hale gelen iftar organizasyonunda bir araya geldi. Maltepe Sosyal tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Hilmi Yıldız İnşaat yönetim kurulu başkanı İrfan Yıldız, Hilmi Yıldız İnşaat Genel Müdür İlhan Yıldız, departman müdürleri ile grup çalışanları aileleriyle birlikte katıldı.

KEYİFLİ ORTAM

Keyifli bir ortamda gerçekleşen ve tüm çalışanların Ramazan bereketiyle bir araya geldiği iftar buluşmasında bir konuşma yapan Hilmi Yıldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Yıldız; Şirketimiz bünyesinde çalışanlarımızla Ramazanın bereketi olan iftar yemeğimizde bir araya geldik. Şirket içindeki başarımıza bu  birlik beraberlik ve sonuç odaklı çalışma prensiplerimizin büyük katkısı olmakta olup, gelecekteki başarılarımıza da  bu güç birliğimiz vesile olacaktır.İftar yemeğimize katılan tüm çalışanlarımıza afiyet olsun Allah’ım tekrarını nasip etsin.” dedi.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

1777 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle