Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Hilal ile Soner Dünyaevine Girdi.

Hilal ile Soner Dünyaevine Girdi.

Alime-Faruk Arslan çiftinin kızları Hilal ile ilçemiz esnaflarından Elketrik.i Baki-Aysel çiftinin oğlu Vergi Denetmeni Soner Karacan Soner sevenlerinin katıldığı coşkulu bir düğün ile ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Gültekin Sosyal tesislerinde düzenlenen ve Genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine çok sayıda seçkin davetli katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Genç çift Gültekin Sosyal Tesisi ne geldiklerinde kapının önünde dilek balonu uçurdu. Gül yapraklarının serpildiği arkadaşlarının oluşturduğu koridordan salona girdi gençler. Göz kamaştırıcı bir gösteri ile salona giren çift açılış danslarını alkışlar eşliğinde yaptı. Coşkulu bir ortamda kıyılan nikah sonrası, Hilal ve Soner mini bir Harmandalı Oyunu sundu, Soner kalbinin üzerinde taşıdığı gül goncasını Hilal’e verdi. Takılar genç çifte takıldıktan sonra çalınan hareketli müzik ile gençler alanı doldurdu. Yöre müzisyenleri eşliğinde gençler, yöresel gelenek olan uygulama ile düğün salonuna girdiler. Dağıtılan yemeniler ve oyun kaşıkları ortamın coşku dolmasını sağladı. Eğlence geç vakitlere kadar sürdü.

Geyvemedya.com ailesi olarak yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

3194 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle