Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar

Hem Şahsıma, hem Murat Kaya Kardeşime Güçlü Bir Destek bekliyorum

Geyve’de Bayat, Kozan ve Bozören mahallerini ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, ” Başkanımız Murat Kaya ile birlikte güzel işlere imza atacağız. Hep birlikte ilçemizin, mahallelerimizin gelişimi için çalışacağız. Geyve’den hem şahsıma Büyükşehir’de hemde Murat Kaya kardeşime güçlü bir destek bekliyorum.31 Mart seçimleriyle ilçemiz, köylerimiz yeniden şahlanışa geçecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Geyve’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Geyve’ye bağlı Bayat, Kozan ve Bozören mahallelerini ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, vatandaşlarla buluştu. Geyve’de büyük bir çoşkuyla karşılanan Ekrem Yüce’ye ziyaretlerinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Başkan Kaya Bayat’ta vatandaşlara; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, abimiz Ekrem Yüce’nin Geyvemiz için bir şans doğduğunu ifade ederek, önümüzdeki dönem hep birlikte Geyve’nin yeniden doğuşuna şahit olacağız inşallah, dedi.

Her şey üreticimiz için

Ayva’mız ile yaptığımız çalışmalarda çiftçimizin, üreticimizin yanında olduk.Bundan sonrada sadece mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin değil, üretim yapan çiftçimizin de yanında olmaya devam edeceklerini ifade eden Kaya; Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra devlet yatırımları noktasında da ilçemiz önemli kazanımlar elde etti.Bundan sonrada ilçemizin bir ucundan en uç noktasına kadar her mahalleye aynı gayretle ve samimiyetle, ayrım yapmaksızın hizmet ulaştırmaya çalışacağız dedi.

Ova’ya Hayat Gelecek.

Konuşmasında mahallere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden Geyve Belediye Başkanı-Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya; “İmkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Şimdi daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti.Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, abimiz Ekrem Yüce ile birlikte Geyvemiz için bir şans doğduğunu ifade eden Kaya; önümüzdeki dönemin Geyve ile birlikte Ova köylerimizin de şahlanışı olacaktır.Bu bağlamda en son 1987 de asfaltı yapılan Geyve çıkışı ile Bayat köyü arasındaki yaklaşık 30 kmlik yolun genişletilerek asfaltlanacağı müjdesini verdi. Böylece yıllardır çekilen bu sorun da çözülmüş olacak. Ayrıca İlçe stadı ile yeni üniversite alanının da bu bölgede olduğunu ifade eden Başkan Kaya; ilçemiz ile birlikte bu bölgenin de konseptinin değişeceğini ifade etti.

Geyve’den güçlü bir destek bekliyorum

İstikrara karşı düzenlenen tüm oyunlara cevabı sandıklarda vereceklerini ifade eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Biz birlik ve beraberliğimizle güçlüyüz. İlçe belediyemiz, Büyükşehirimiz, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte çalışacağız. Başkanımız Murat Kaya ile birlikte güzel işlere imza atacağız. Hep birlikte ilçemizin, mahallelerimizin gelişimi için çalışacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Seçimlere bir haftadan daha kısa bir süre kaldı. Geyve’den hem şahsıma Büyükşehir’de hemde Murat Kaya kardeşime güçlü bir destek gelecektir. İnşallah 31 Mart gecesi istikrarı devam edeceği gün olacak. 31 Mart seçimleriyle ilçelerimiz, şehrimiz ve ülkemiz yeniden şahlanışa geçecek” dedi.

Miting Sonrası Vatandaşlarla kucaklaştı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce ile beraberindekiler Bayat mitingi sonrası ilçeye dönüşte yolda bekleyen Kozan ve Bozören’de hemşerileriyle birlikte oldu.Kozan’da bekleyen kadınları da dinleyen Ekrem Yüce ile Başkan Kaya Bozören köyündede vatandaşlarla sohbet ettikten sonra ilçeye döndüler.

Ali Ulvi Deryaoğlu-Geyvemedya.com

 

1426 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle