Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Spor, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar

Haydi Maça Gidiyoruz Projesinin İlk Konukları Alifuatpaşa Ortaokulu Oldu.

Geyve ilçesi Alifuatpaşa Ortaokulu Beden eğitimi öğretmeni Barış Orman’ın girişimleriyle başlatılan “Haydi Maça Gidiyoruz!” projesi kapsamında yeni stadın ilk konukları Alifuatpaşa ortaokulu öğrencileri oldu.

“Haydi maça gidiyoruz!” projesi kapsamında Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu ilk minik misafirlerini ağırladı. Bugün oynanan Ottocol Karagümrük maçını stadyumdan izlemek için kulübümüzün davetlisi olarak tribündeki yerlerini alan Ali Fuat Paşa Ortaokulu ve Serdivan Bahçelievler Gazi İlkOkulu öğrencilerinin heyecanları görülmeye değerdi.

Alifuatpaşa ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Barış Orman  ‘haydi maça gidiyoruz ‘adlı projesi kapsamında Alifuatpaşa Ortaokulu öğrencileriyle birlikte Sakaryaspor Karagümrük maçını izlemek üzere yeni stada konuk oldu.

Maç öncesi Sakaryaspor yönetim kurulu üyesi Erkan Pizrenli tarafından öğrenci ve öğretmenlere hediyeler verildi. Karşılaşma öncesi ve sonrası öğrencilerin etkinlikten duydukları mutluluk gözlerinden okunuyordu. Sakaryaspor Kulübünün aldığı karar doğrultusunda Alifuatpaşa Ortaokulu lig bitimine kadar iç sahadaki bütün maçlara davet edilecek.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

4070 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Haydi Maça Gidiyoruz Projesinin İlk Konukları Alifuatpaşa Ortaokulu Oldu. için 1 yorum

  1. Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Sporun; dostluk, sevgi ve saygı duygularına ihtiyaç duyduğu bu dönemde Sakaryaspor!a destek olmak amacıyla “Haydi Maça Gidiyoruz” projesini başlatmış bulunuyoruz. bilinçli taraftarlar yetiştirmek adına bu projemize destek veren herkese öğrencilerim adına teşekkür ediyorum…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle