Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Haziran 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sağlık, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar

Hastanede doktoru ve polisi darp ettiler ..!

Hastanede doktoru ve polisi darp ettiler ..!

Sakarya’nın Pamukova İlçesinde düğünde kavga edip yaralanan şahısların yakınları Devlet Hastanesi acil servisinde görevli doktoru ve polisleri darp ettiler..

Pamukova İlçesinde düğünde kavga edip yaralanan şahıslar Pamukova İlçe Hastanesine tedavi için geldiler. İlçe Hastanesi Acil Servisinde görevli doktor Mehmet Alp yaralı olan şahısları muayene ederken yaralı yakınları ile doktor Mehmet Alp arasında yaralıyı Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk etmesi konusunda çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Çıkan kavga da Pamukova İlçe Hastanesi acil servisinde görevli doktor Mehmet Alp yaralı yakınları tarafından darp edildi. Olayı haber alıp İlçe Devlet Hastanesine gelen polisler ile yaralı ve yakınları arasında çıkan tartışmada polisler yaralı yakınlarınca darp edildi.

Çıkan arbede doktor Mehmet Alp’in kullandığı bilgisayar zarar görürken, kavganın büyüyüp hastane dışına taşması sonucu Pamukova İlçe Devlet Hastanesine İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri sev edildi. Polis ekipleri kavgayı önlemek için kavgaya karışan saldırganları biber gazı sıkarak püskürttüler.

Polis ve Jandarma ekiplerinin müdahalesi sonucu olaylar yatıştırılırken, olaya karışan hasta yakınları emniyet ekiplerince göz altına alındı.

Olay sonrası darp edilen ve yaralanan doktor Mehmet Alp görev yapamayacağını belirterek muayeneyi bırakırken, Sakarya dan Pamukova ya acilde görev yapmak üzere doktor görevlendirildi.

Pamukova Kaymakamı Recai Karal ve Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Durmuş İlçe Devlet Hastanesine gelerek darp edilen doktor Mehmet Alp’e geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.(pamukovahalk.com)

4648 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle