Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık, Sür Manşet

Hastane Acil Servisinde doktor yok !

Yok artık! Hastane Acil Servisinde doktor yok !

Pamukova İlçe Devlet Hastanesinde doktor olmadığından acil hasta kabul etmeyince hastalar Geyve Devlet Hastanesine yönlendiriliyor..

Pamukova İlçe Hastanesi Acil Servisi doktor olmadığından hasta kabul etmiyor. Acil servis doktorunun izinli olması, yerine bakacak olan doktorunda raporlu olması nedeni ile Pamukova İlçe Hastanesinde doktor sıkıntısı yaşanıyor. Acil Servise muayane için gelen hastalar ise geçtiğimiz yıl hizmete giren Geyve Devlet Hastanesine sevk ediliyor.

Pamukova İlçe Hastanesine muayeneye giden hastalar Acil serviste doktor omadığı için kabul edilmezken, muayene için hastaneye giden vatandaşlar, acil serviste doktor olmamasına tepki gösterirken, ” 30 bin nüfuslu İlçenin hastanesinde doktor yok. Bizi Geyve Devlet Hastanesine yönlendiriyorlar. Yazıklar olsun. Bu nasıl bir sağlık anlayışıdır. Pamukova sahipsizmi ” diyerek tepki gösteriyorlar.

Pamukova İlçe Hastanesi yetkilileri ise yaşanan doktor krizini aşmak için çare arıyor.

Geyve Devlet Hastanesinin acil servisinde herhangi sıkıntı yaşanmadığı ve gelen hastaların muayenelerinin yapılarak ilgili servislere aktarıldığı öğrenildi.

KAYNAK:Pamukovahalk.com

2260 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle