Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mart 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar

Hasan Melih Can 81 İl 81 Kitap Projesiyle TRT Çocuk’ta

Hasan Melih Can- İlkokulu- 4-B Sınıf-81 İL- 81 kitap -projesini öğrencileriyle- TRT Çocuk -'Haberin -Olsun- (4)Geyve Hasan Melih Can İlkokulu 81 ili 81 kitap ile öğreniyorum projesiyle TRT Çoçuk Haberin Olsun programını konuk etti.

Hasan Melih Can İlkokulu 4-B Sınıf Öğretmeni Ayşegül Dumlu 81 İl 81 kitap projesini öğrencileriyle TRT Çocuk Haberin Olsun programına tanıttı.

İl İl Türkiye

4-B Sınıfı öğretmeni Ayşegül Dumlu öğrencilerine yönelik başlattığı projesinde, 81 adet kitap belirledi. Daha sonra kitapları numaralayıp öğrencilerine Türkiye haritası dağıtarak okudukça il il plaka numaraları ile boyama yaptırdı. Yapılan bu çalışma sonunda öğrencilere okudukları her bir kitap için sürpriz hediyeler dağıtıldı.

Okumanın Keyfi

Hazırladıkları proje ile TRT Çoçuk Haberin Olsun programına katılan Hasan Melih Can İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri çekimler esnasında bir hayli keyifli anlar yaşarken proje sayesinde internet ve televizyona bağlı kalmak yerine okumanın keyfine vardılar.

Kalıcı Olması

Sınıf Öğretmeni Ayşegül Dumlu; 81 il 81 Kitap projesinin öğrencileri için hoş bir anı olduğunu ifade ederek hem eğlendik, hem öğrendik.Öğrencilerimin bu okuma alışkanlıklarının kalıcı olmasını temenni ediyorum, dedi

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2740 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle