Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Haziran 2012 | Geyve, Manşet, Siyaset

Halkın Sesi Partisi Geyve 1. Olağan Kongresi Kültür Merkezinde yapıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, kongreyi yönetmek üzere; Haluk Uğur Dağıstanlı-Osman Karataş-Müjdat Tunçbilek, Divan Heyetine oy birliği ile seçildi.

Has Parti Geyve Kurucu Başkanı Yunus Emre Özkan, Faaliyet Raporu ve Kesin Hesap Cetvelini genel kurula okudu ve oy birliği ile ibra edildi.

Kongre Divan Başkanı Haluk Uğur Dağıstanlı’nın talebi üzerine, Araştırmacı Yazar Namık Cihan Geyve İlçesini tanıtan bir konuşma yaptı.

Has Parti Sakarya İl Başkanı İbrahim Baş konuşmasında, Ülkenin içinde bulunduğu durumu ve kısa önerilerini sıraladı.

Has parti Genel Başkan Yardımcısı Mukadder Başeğmez Genel Kurula yaptığı konuşmasında; ülkenin içinden geçtiği zorluklar ve çözüm yolları,Yunus Emre’nin hayatı ve hayata bakışı konularına değindi.

Başeğmez’in konuşmasından sonra seçimlere geçildi. Kayıtlı 65 delegenin olduğu seçim sonunda, tek liste olarak katılan Yunus Emre Özkan seçildi.

Yunu Emre Özkan’nın yönetiminde; Mustafa Yavuz, Gökhan Kalaycı, Muzaffer Boyuneğmez, Zafer Leviçer, Cihan Yavaş, İsmail Gevrek, Engin Altıntaş, Ali Doğan, Rıdvan Sönmez, Ayhan Yıldız, Sebahattin Karatoprak, Hüseyin Çakmakçı, Nihat Ateş, Fatih İşgüzar yer aldı.

Genel Kurula; HAS Parti Akyazı İlçe Başkanı Erkan Çoruğ ve Hendek İlçe Başkanı Vahit Tank, T. Muhtarlar Der. Fed.Başk. Hüseyin Özkan, Eğitim-Bir Sen Sakarya İl Başk.Oğuzhan Özkan, Sakarya Kızılay Şub. Başk. Ahmet İşgüzar, Geyve Muh. Der. Başkanı Süleyman Pınar, Geyve Koop Başk. Ali Demir,İl Genel Mec. Üyesi Osman Erköse, Sulama Bir. Başk. İsmail Aşçıoğlu, Umurbar Köyü Muhtarı Osman Ünal katıldı.

Seçim sonunda konuklara pilav – ayran – tatlı ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2413 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle