Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Aralık 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Harçlıklarıyla alıp, Arkadaşlarına Hediye Ettiler

HEDİYELEŞME ÖRNEĞİ

Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, harçlıklarını biriktirerek Doğantepe köyü öğrencilerine hediye aldılar.

Geyve Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu Değerler Eğitimi projesi kapsamında öğrencilerde “Yardımseverlik ve paylaşma duygusunu geliştirmek” için okul müdürü Ahmet Akkuş, öğrenciler arasında bir kampanya başlattı. Bu kampanya doğrultusunda Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, aralarında topladıkları harçlıklarla kitap, çikolata, kıyafet gibi çeşitli hediyeler aldılar.

Okul müdürü Ahmet Akkuş, Doğantepe YBO müdürü Adem Çavdar ile anlaşarak hediyeleşme programı düzenlediler.

Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Milli Eğitim şube müdürleri Tahir Taş, Bahatdin Aydemir, her iki okulun öğretmenleri ve köy muhtarı Altan İnönü katıldı. Programı İngilizce öğretmeni Dilek Çiftçi sundu.

Hediyeleşme töreni sırasında bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, bu tür etkinlikler insani duygularımızı geliştirir, dedi ve her iki okulu tebrik etti. Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri aldıkları hediyeleri verince, Doğantepe öğrencileri de misafirlerine meyve, kurabiye ikram etti.

Hediyeleşme programı öğretmen Ayşe Erbay ile öğrenci Cengizhan Oğul’un söylediği şarkılar sayesinde şenlik havasında geçti. Her iki okulun öğrencileri de bu etkinlikten memnun kaldılar.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3040 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Harçlıklarıyla alıp, Arkadaşlarına Hediye Ettiler için 2 Yorum

 1. Adem ÇAVDAR dedi ki:

  Anadolu lisesi öğrencilerine , öğretmenlerine ve idarecilerine bu nezih davranışlarından dolayı okulumuz adına teşekkür ederim.

 2. Ahmet AKKUŞ dedi ki:

  Bizimle beraber bu pograı düzenleyen Doğantepe YBO İdareci, Öğretmen ve öğrencilerine katkılarına ve gösterdikleri misafirperverliklerine okulum adına teşekkür ederim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

  © Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle