Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Güzelliğiniz Estetisyen Hilal Kaya’ya Emanet.. 

Hanımlar müjde! Güzelliğiniz Estetisyen Hilal Kaya’ya emanet..

Geyve ve Pamukova’nın ilk güzellik merkezi hizmete girdi. Uzman estetisyen Hilal Kaya, genç kızlara, hanımlara güzellik konusunda en  sağlıklı ve en etkili hizmetleri sunuyor.. İşte Hilal Kaya Kuaför ve Güzellik Merkezi

Geyve ve Pamukova’nın ilk güzellik merkezi, Hilal Kaya Güzellik Merkezi, Elperek Mahallesi-Tahıl Pazarı-Gülsoy Kasabı üstü Daire:5/1 de hizmete girdi.

Uzman Estetisyen  Hilal Kaya İstanbul Aydın Üniversitesi Saç Bakım ve Güzellik Uzmanlığı bölümünü bitirdikten sonra, bir süre İstanbul’un tanınmış güzellik merkezlerinde çalıştıktan sonra Pamukova’ya yerleşti.

Hilal Kaya Çocukluğunun bir bölümünü geçirdiği Geyve ve Pamukova ‘ya hizmet vermek için, bölgenin ilk Güzellik Merkezini açtı.

Uzman Estetisyen Hilal Kaya, çocukluğunun bir bölümünün geçtiği Geyve ve Pamukova’ya hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını ifa de ederek, “ Geyve ve Pamukova da ilk ve tek Güzellik Merkezini hanımların ve genç kızların hizmetine sunduk. Güzellik Merkezi konusunda prestijli ve saygın bir konuma sahip olmayı hedefliyoruz. Lazer epilasyonu Geyve ile Pamukovalı hanımların ve genç kızların ayağına kadar getirdik. Açılışımız nedeni ile hanımlara büyük indirimler ve kampanyalar düzenledik. 3 ay boyunca kampanyalarımızdan yararlanan herkese cilt bakımı hediye ediyoruz. Hanımlar ve genç kızları hizmetlerimiz ve kampanyalarımız  konusunda bilgilendirmek için güzellik merkezimize tanışmaya, çay içmeye bekliyoruz” dedi

Geyve ve Pamukova’nın ilk ve tek güzellik  merkezi Hilal Kaya Kuaför ve Güzellik Merkezi uzman ve deneyimli kadrosu ile Acısız ağrısız yanıksız, her cilt tipine rengine uygun, soğuk hava üflemeli Lazer Epilasyon, Profesyonel Cilt Bakımı, Siyah Nokta ve Akne Tedavisi, Leke Tedavisi, Gözenek Tedavisi, Selület Tedavisi, G5 Vibro Masaj, Anti-Aging ve Kuaför hizmetlerini veriyor.

Hanımlar, genç kızlar İlçenin ilk ve tek güzellik merkezi Hilal Kaya Kuaför ve Güzellik Merkezi tanıtım amacı, ekonomik fiyatları, uzman hizmetleri ile sizleri bekliyor.

İrtibat Tel: 0 530 946 11 92

Adres: Elperek Mahallesi-Tahıl Pazarı

Gülsoy Kasabı Üstü-No:5 Daire 5/1

3304 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle