Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Şubat 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Halk oyunları Ekipleri Çoşturdu.. Ödüller Çakır’dan

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kulüplerarası ve Okul Sporları Halk Oyunları İl Birinciliği Atatürk Spor Salonunda  yapıldı. Yarışmalar sonunda Halk Oyunları İl Temsilcisi Geyveli Neşet Çakır, folklorde başarılı olan ekiplere ödüllerini takdim etti.

Müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman , Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba , Halk Oyunları İl Temsilcisi Neşet Çakır ve vatandaş takip etti. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Yarışmalar öncesinde konuşma yaparak , Halk Oyunları İl Temsilciliğine ve yarışmaların düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, müsabakalara katılan halk oyunları ekiplere başarılar diledi.  9 takımın katılımı ile gerçekleşen yarışmada Kütahya, Antalya, Ağrı ve Edirne yöresi ait oyunlar sergilendi.

Yarışmalar sonrasında Kulüplerde Ada Dans Spor Kulübü birinci olurken, Gençlik Merkezi ve Gençlik Spor Kulübü ikinci oldu. Prof. Dr. T.Ç.Ticaret M.T.A. Lisesi, Zübeydehanım O.O., Talat Tömekçe O.O. ve  Erenler O.O.  yarışmaların ardından ödül alan okullar oldular. Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman,  Halk Oyunları İl Temsilcisi Neşet Çakır ve diğer yöneticiler başarılı olan ekiplere ödüllerini takdim ettiler. 

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2333 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Halk oyunları Ekipleri Çoşturdu.. Ödüller Çakır’dan için 1 yorum

  1. bozok66 dedi ki:

    Tebrik eder, başarıların devamı sevgilerimle

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle