Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ekim 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Halidiye ve Hisarlık’ta Halk Toplantısı Yapıldı

Geyve’de devlet millet buluşmaları devam ediyor.

Geyve ilçesinde devlet vatandaş buluşmaları kapsamında Halidiye ve Hisarlık  Mahallelerinde (Köyü) halk toplantısı yapıldı.

Uzun süredir devam ettirilen devlet-millet buluşması Halidiye ve Hisarlık Mahallelerinde devam etti. Hükümetin yerinde yönetim politikası ile başlayan ve Geyve’de istikrarlı bir şekilde devam ettirilen devlet-millet buluşması vatandaşın takdirini topluyor.

Halidiye ve Hisarlık Mahallelerinde düzenlenen toplantılara Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı R. Gökhan Civek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Müftüsü Ali Erhun, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Hüseyin Saban, Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Kaymakamlık Yazı İşleri müdürü Atilla Vardar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Geyve Sosyal yardımlaşma Vakfı temsilcisi Halil Serin, Sedaş Temsilcisi Fedai Rençber, Halidiye Mahallesi Muhtarı Hüseyin Güven, Hisarlık mahallesi Muhtarı Yaşar Çetintaş  ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda, vatandaşların kendilerinin hizmetinde bulunmak isteyen yetkili makamlara birebir sorunlarını aktardığı devlet millet buluşmalarında İlçeyi yönetenler yapılan çalışmaları, yapılacak işleri anlatıp vatandaşların taleplerini dinliyor. Mahallelerde gerçekleşen buluşmalar sadece belediyecilik hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. İlçe müdürleri de kendi alanlarıyla alakalı vatandaştan gelen talep ve önerileri not alıp sorunlara çözüm bulmak için çalışmalar yapıyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Kaymakamlığımızca tertiplenen Devlet/Millet Buluşmalarımızda bugün Halidiye ve Hisarlık mahallelerimizde vatandaşlarımızla buluştuk.İlçe Kaymakamımız Sayın İlyas Memiş ve diğer Kurum Amirlerimizle birlikte vatandaşımızın sorunlarını dinledik. Yerinde tespit yaptık. Devlet-Millet buluşmalarının diğer mahallelerde gerçekleştirileceğini ve vatandaşı bürokrasi ile yormadan yerinde çözüm üreten ziyaretlerin yararlı olduğunu ifade ederek tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, dedi.

Kaymakam İlyas Memiş, halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit edilmesi için yapıldığını; vatandaşlarımızın bu talep ve sorunların ilgili kurumlara iletilerek çözülmesi için takibinin yapılacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2339 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle