Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Aralık 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Hafızlık Öğrencileri Yarıştı..

Geyve ilçesinde İmam Hatip Ortaokulu Ve Liseler Arası Hafızlık Yarışması Düzenlendi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda İldeki Anadolu İmam Hatip Liselerinde ve İmam Hatip Ortaokullarında öğrenim gören hafız öğrenciler arasında “Hafızlık Yarışması” düzenlendi.

Sakarya İl geneli Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları arası Hafızlık Yarışması’na Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkan Vekili Neşet Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Can Akdoğan, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

İlçemizi temsilen yarışmaya katılan Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Abdüsselam Yıldırım liseler kategorisinde 1’inci olurken, ortaokullar kategorisinde ise Hendek Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Talha Çabuk 1’inci oldu.

Protokol üyelerinin; yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etmesinin ardından günün anısına yarışmacı öğrenciler, öğretmenler ve katılımcılar ile hatıra fotoğrafı çekildikten sonra program sona erdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1045 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle