Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, üst Haberler

Hacıosmanlar’da Köy Konağında İftar

Köy Konağında İftar…

Geyve İlçesinin mahallelerinden olan HACIOSMANLAR Mahallesinde yapımı tamamlanan çok amaçlı köy konağında verilen iftar ilgi gördü.

İlçe Müftülüğü tarafından projelendirilen ve hayırsever vatandaşların katkıları ile kullanıma hazır hale gelen köy konağı görülmeğe değer. Zemin katı pırıl pırıl yer karolarının döşendiği abdestlik, tuvalet ve duş bölümü ( engelliler için de ayrıca tuvalet bulunmakta) ve çok amaçlı salondan oluşmakta. Bayanlar da unutulmamış bu bölümler yapılırken. Birinci kat da aynı özelliklere sahip. Konukların kalabilmesi için de yataklar bulunmakta.

Bu yapımı tamamlanan köy konağında düzenlenen iftar programına; İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, İlçeden gelen konuklar, Mahalle sakinleri katıldı. İftar sonrası bereket duasını Mahalle İmamı Muhammet Satı yaptı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da iftar sonrası mahalleye geldi.

Hacıosmanlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Aysel ve Mahalle İmamı Muhammet Satı, programa gelen konukları ile yakından ilgilendiler. Mahallede yaşayan gençler de hizmet konusunda gereken çabayı gösterdiler.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1130 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle