Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Teknoloji, Yaşam

Haber Sitemiz  Geyve’de 1 Numara

Geyvemedya.com Haber sitemiz, yayın hayatına başladığı 2011 yılından itibaren hızlı ve emin adımlarla yükselişini sürdürerek Geyve’de 1nci sıraya yükseldi.

LOGOMGeyve ilçesinde yayın hayatına başladığı günden bu yana hızlı yükselişini sürdürerek , zirveye hızla tırmanan Geyvemedya.com, dünya site ölçümlerini yapan toplist sitesi www.alexa.com verilerine göre Geyve’de 1. sıraya geçti.

Artık www.google.com adres çubuğunuza Geyve yazdığınızda ilk görünen site Geyvemedya.com oldu.

Haber sitemiz Geyvemedya.com un Geyve gündeminde daha etkin bir güce ulaştığını artık sadece  siz değerli okuyucularımız ile birlikte  dünya internet trafik ağını yöneten alaxa.com kayıtlarıda gösteriyor..

Uluslarası internet trafik ağını takip eden  ve bu alanda en güvenilir site olan www.alexa.com verdiği  sayısal verilerle bu gözlemleri kanıtlamaktadır.

Dünya çapındaki bir çok siteyi, günlük tekil ziyaretçi sayısı, ziyaretçilerin sayfada durma süresi ve toplam safya görüntülenme sayılarını baz alarak aralarında sıralandıran popülaritesi yüksek bir hesaplama sitesidir. Bu web sitenin istatistiklerine hemen her web site yöneticisi dikkat edip sıralamasını yükseltmek için uğraş içinde olur.

www.alexa.com verileri Geyve’de en çok takip edilen siteyi  geyvemedya.com olarak gösteriyor. Geyvemedya.com; Dünya ve Türkiye sıralamasını veren istatistik sitesinde Türkiye’de en çok takip edilen 13.990 nuncu site dünyada ise en çok takip edilen 636894ncu sıralamaya gelmiştir.Bu sıralama ile Sakarya’da ilk 15 Geyve’de ise 1 numaraya yükselmiştir.

OKURLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Konuya ilişkin yapılan açıklamada „Bu ünvanı elde etmek hiç de kolay bir iş değil. Bu başarıyı tüm arkadaşlarımız, okurlarımız ve bizleri destekleyenlerle birlikte elde ettik. Geyve  aşkına teknolojiyi ekleyerek bu başarıyı elde ettik. Bütün dünyanın kabul ettiği dünya çapındaki “toplist” internet sitelerinin ölçümlerini yapan internet siteleri trafik ölçüm sitesinin değerlerine göre www.geyvemedya.com  internet gazetemiz Geyve’nin açık ara bir numaralı haber sitesi oldu.

Şu an elde ettiğimiz başarı güzel ama yetmez. Hedef Sakarya’da ilk beşe ve Geyvede ki her eve , her cebe  girmek, dışarıda yaşayan vatandaşlarımızın önemli bir çoğunluğuna ulaşabilmektir, dedi.

 Geyvemedya/Haber Merkezi

SAKARYA-EN-COK-TİKLANAN-HABER-SİTELERİ-

 

1969 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle