Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar

Günün En Güzel Haberi Taraklı’dan..

Günün En Güzel Haberi Taraklı’dan..

İş adamı İsmail Karapekmez’den örnek davranış

Taraklı Koop işletmeciliğinde İsmail Karapekmez’e ait Taraklı’dan-Adapazarı’na sefer yapan otobüste hem kandil Simiti dağıtılıyor hem de yolculardan otobüs ücreti alınmadı.

Geçtiğimiz aylarda Taraklı Koop işletmeciliğinde yeni hizmete başlayan İsmail Karapekmez’a ait otobüste kandil günleri yolculara hem ikram yapıldı hemde yolculardan gidiş geliş yol ücreti alınmadı.

2 Sefer yapılacak

Karapekmez’a ait bu otobüs Taraklıdan saat 10.00’da Adapazarı’ndan saat 13.30’da tekrar Taraklıdan saat 18.00’da Adapazarı’na yolcuları ücretsiz taşıyacak.

Vatandaş Memnun

Otobüse binerken şoföre para uzattığını söyleyen yolcu Cengiz Tosun, Şoför bey bugün yolculardan para alınmayacağını söyledi. Tabi bizde şaşırdık. Sebebini ise kandil simidi, gül suyu ve şeker dağıttıktan sonra öğrendiğini söyleyen Tosun,’’Önce bana enteresan geldi ama gerçekten çok güzel bir şey, inşallah bunları böyle özel ve güzel günlerde herkes yaparda dostluklar pekişir ‘’dedi.

Taraklı’dan Adapazarı’na yolculuk yapan diğer vatandaşlarda bu durumdan oldukça memnun olduklarını söylerken, Bu hizmeti sağlayan Otobüs işletmecisine ise bol bol dua ettiler.

Her Kandil ücretsiz taşıyacağız

Taraklı Medya İmtiyaz sahibi Murat Diri’nin telefon ile ulaştığı Otobüs Sahibi iş adamı İsmail Karapekmez, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘’Taraklı’da bir ilki gerçekleştirmek istedim. Kandil sebebiyle bugün yolcularımızdan ücret almadık. Sadece bugün değil bütün kandillerde bu uygulamayı yapacağız diyen Karapekmez,’’Bu vesileyle tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun’’Dedi.(taraklımedya)

 

4150 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle