Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık, Sakarya, üst Haberler

Güney Eczanesi Adapazarında Hizmete Açıldı

Geyve Devlet Hastanesi eczacısı Emre Güney’in eşi Elif Nur Güney’e ait GÜNEY ECZANESİ, Sakarya  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve kalabalık davetli eşliğinde Adapazarında hizmete açıldı.

Sağlık sektörünün olmazsa olmazlarından eczaneler kervanına bir yenisi daha eklendi.Geyve Devlet Hastanesi sorumlu eczacısı Emre Güney’in eşi Elif Nur Güney’e ait  GÜNEY  Eczanesi, Adapazari Fatma Hanım Sağlık Ocağı karşısında hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce; Gelişen, büyüyen ilimizin nüfusuna oranla Eczanemizde artıyor diyerek yeni işyerinin hayırlı olmasını diledi.

Yapılan konuşmanın ve duanın ardından eczanenin açılış kurdelasını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Eczacılar Odası Başkanı Orhan Yunter ve APEK Başkanı Sabahattin Karasakal birlikte kesti.

Genç eczacı Elif Nur ve Emre Güney çiftini dostları ve arkadaşları  yeni işyerinin açılışında yalnız bırakmadı.

Geyvemedya.com ailesi olarak  “Sağlıkta Sınırsız Hizmet” sloganıyla yola çıkıp, Adapazarlılar başta olmak üzere Geyvelilere de hizmet etmeyi amaçlayan  Ecz. Elif Nur Güney’e yeni işyeri için hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

2569 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle