Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Eylül 2019 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Spor, üst Haberler

Gündüz Gece, EKREM YÜCE..

GÜNDÜZ GECE EKREM YÜCE

Sakaryasporlu taraftarlar ceza bittikten sonra buluşacakları tribünde bu tezahüratı yapacaklar.

9 Milyon TL’nin üzerinde para bulup Sakaryaspor’un üzerindeki transfer yasağını kaldırarak gönüllerde taht kuran Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür mesajları sürüyor. Sosyal medya hesapları üzerinden verdikleri mesajlarda, transferin açılması için gece-gündüz çalışan Yüce’ye teşekkür eden taraftarlar, cezanın bitmesinin ardından buluşacakları tribünde sevgi gösterisinde bulunacaklar. “Gündüz gece, Ekrem Yüce’ şeklinde tezahürat hazırlayan taraftar beklemede.

Bülent Uygun transferin açılması ile ilgili süreci konuştu

BÖYLE BAŞKAN GÖRMEDİM

Evini ipotek ettirerek transfer yasağının kaldırılmasında pay sahibi olan Sakaryalı Teknik Direktör Bülent Uygun da Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür etti. “35 yıllık spor hayatında Ekrem Yüce gibi bir Başkanla karşılaşmadım” diyen Uygun; “Ekrem Başkanımız olmasa transfer açılamazdı. Ekrem Başkanın sağlığını hiçe sayarak verdiği mücadeleye bizzat şahit oldum. Sakarya ve Sakaryaspor kendisine minnettar olmalı” ifadelerini kullandı.

876 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle