Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Gözyaşı Geceleri Geyve’de

fotoHaşim AKTEN yönetmenliğinde “İster Gül, İster Ağla” isimli program; Geyve ve Alifuatpaşalılara Hizmet Derneği tarafından Geyve Kapalı Spor Salonunda sahne aldı.

 

Dernek Yetkilerinin yaptığı açıklamada “Öz değerlerimizden hareketle toplumdaki dejenerasyonu anlatan ve özümüze dönüşü görsel olarak yansıtan Gözyaşı Geceleri ‘İster Gül, İster Ağla’ programı Geyve Kapalı Spor Salonunda gösterimde oldu.

“Seviyorum ama, yaşayamıyorum.” sözünün bugünün Müslüman’ının en önemli derdinin olduğunu düşünerek hazırlamağa başlanılan programda şu mesaj verildi.

“Maneviyatsız olmaz”
İSTER GÜL, İSTER AĞLA!..
“Eğer istersen”

Programın sponsorluğu; Dünya Mobilya, Turan İnşaat, Yıldırım Şarküteri, Eriş Matbaası, Recep Usta Lokantası ve Osman Usta Dondurması tarafından yapıldı.

Programın sunumunu, Enes Öztürk yaptı.

Yaklaşık olarak 2Bin kişinin katıldığı gecede nefesler tutuldu.

Herkes sessiz bir şekilde sahneyi izledi. Salonda ve oturaklarda yer bulamayanlara dışarıdan sandalye getirildi.

Yorumcu Haşim Akten, oyuncular, Halil Özer, Bülent Altay, Barış Tanrıverdi, İzzet Çorapçı, M. Ayhan Türkoğlu, Mustafa tyazıcıoğlu, serhat Coşkun ve Ergin Korada tarafından sunulan “İster Gül, İster Ağla” seyircileri bambaşka bir aleme götürdü.

M. Hamdullah ERGİN/Geyvehaber

3453 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle