Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Haziran 2015 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

ÖZTEKİN VE GÜNEY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

gozde-onur-guney-cifti-evlendi- (2)Gözde ve Onur çifti  bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.

Geyve’nin tanınmış ailelerinden Güneyliler Yozgat’tan gelin aldı..

İstanbul Göztepe Hastanesinden emekli Suat-Mukaddes Güney çiftinin biricik oğlu Onur Güney ile aslen Yozgat Boğazlıyan’dan Hatice-Memiş Öztekin’in kızı Gözde Öztekin dünya evine girdi. İstanbul Bakırköy Florya Sahil Yolu Kır Bahçesinde gerçekleşen nikah töreni sonrası genç çift bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri-Florya’da yapılan Gözde ile Onur çiftinin beraberliklerini ,sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları bu özel günlerine,  İst. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İst. Bahçelievler Beld. Başkanı, İst. Göztepe Eğt. Araş. Hast. Laboratuar Grubu, İtalya ile İspanya’dan gelen misafirler ile başta Geyve olmak üzere İstanbul Yozgat ve diğer yerlerden çok sayıda seçkin davetli katılarak ailelerin mutluluğunu paylaştılar.

Genç çift , aileleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Düğüne katılamayan davetliler ise mesaj çekerek genç çifti kutlama mesajı gönderdi.
Baba Suat Güney: “Düğünümüze, Adıyaman, Şanlı Urfa, Ankara, Yozgat, Edirne, İzmir gibi uzak vilayetlerden, Sakarya ile Kocaeli Güney Grubuna, Yaşar Ticaret’e ve yakından bizzat gelerek katılanlara, mesaj göndererek tebrik edip kutlayan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve diğer dostlarıma, Geyveli Yöresel Klasik Halk sazları ekibi Klarnet Gökhan Beştepe, Cümbüş emekli müzik öğretmeni Refik Ulu ile Davul Muharrem Genç, Furkan Organizasyon ile Araştırmacı Gazeteci Mustafa Hamdullah ERGİN’e çok teşekkür ederiz.”şeklinde konuştu.

Geyvemedya.com ailesi olarak çiftimizi tebrik eder, “ömür boyu mutluluklar” dileriz..

Geyvemedya/Haber Merkezi

5875 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Gözde ve Onur , Ömür Boyu Mutluluğa “EVET” dedi. için 1 yorum

  1. Hüseyin Çelik dedi ki:

    Genç çiftleri tebrik eder ömür boyu mutluluklar dilerim. Suat kardeşime de teşekkür ediyorum. Bu vesile ile İstanbul”daki Geyvelileri buluşturdu yine, Allah hayırlı etsin.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle