Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Haziran 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Havana Cafe’nin sahibi Gökhan Aygın-Zuhal Aygın çiftinin biricik evlatları Kaan, erkekliğe ilk adımı atmanın  heyecanını yaşadı.

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü emekli personellerinden Bayram Aygın’ında torunu olan Kaan Aygın’ın sünnet düğünü Siyaset camiasının ve Sakarya’nın önde gelen iş adamlarının katılımları ile Havana Kafe’de gerçekleşti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nında katıldığı sünnet düğününe, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas ve yardımcıları Musa Eken ve  Metin küçük,  Büyükşehir  Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, milletvekili Ali İhsan Yavuz ve iş adamı Ali Tank ile birlikte  çok sayıda  davetli grubu etkinliğe katıldı.

Etkinlik, Kaan Aygın’ın taht üzerinde  tören yerine havayi fişeklerle getirilmesiyle başladı. Renkli dakikaların yaşandığı sünnet düğününde , palyaçolar da etkinliğe katılan misafirleri eğlendirdiler. Ayrıca yapılan kukla gösterisi de misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

Foto&Haber: Recai YÜKSEL/SAKARYA

3350 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle