Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar

Gökdemir Güven Tazeledi…

Gökdemir Güven Tazeledi…

Ak Parti Geyve İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Kaymakamlık Kültür Merkezi Salonunda yapıldı.

Kongreye; Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, 25. dönem milletvekili Ali İnci, 24.dönem milletvekili adayı Ender Serbes,Pamukova AK Parti İlçe Başkanı, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, muhtarlar, STK üyeleri, delegeler katıldı.

Konukların ve delegasyonun yerlerini alması sonrası, Saygı Duruşu sonrasında İstiklal Marşı birlikte söylendi.

Sunulan bir önergenin oy birliği ile kabulünden sonra kongreyi yürütmek üzere Divan Heyeti oluştu. Divanda ; Selma Vural (İl Kadın Kolları Ekonomi Birim Başkanı), Kamuran Alemdar (İl Kadın Kolları Genel Sekreteri), Özlem Baş (İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi), Sevim Orhan (İl Kadın Kolları Mali İşler Başkanı), Şükran Şan (İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi) görev aldı.

Eski Başkan ve Başkan Adayı Aynur Gökdemir konuşmasında bir önceki yönetim kurulu üyelerine destekleri için teşekkür etti ve parti ilkelerine bağlılığının devam edeceğini belirtti.

Divan Başkanı önceki yönetim kurulu denetleme raporunu okuttu ve rapor oy birliği ile aklandı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında, ilçede belediye tarafından bu güne kadar yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdikten sonra, hayata geçirilmeye başlanılan yeni projeleri tanıttı. Hedefleri ve yeni projeleri olduğu konusunu belirtti.

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir konuşmasında, katılımcılara teşekkür etti. Ülke ve Dünya siyaseti ile ilgili kısa açıklamalarda bulundu ve “daha güçlü ve güzel bir Türkiye için Reisimizin arkasındayız.” dedi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu konuşmasında, Ülke siyasetinde kadın yeri ve önemine değindi. Geyve seçimlerinde oluşturan “Beşikte Sallarız, Dünyayı da Sallarız” sloganını çok sevdiğini belirtti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz konuşmasında, siyasette kadının vazgeçilmez yerinin önemine inandığını açıkladı. Ülkenin ve komşularımızın güncel durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Bütçe görüşmelerinde yaşanılan iktidar-muhalefet diyaloglarından örnekler verdi ve reisin arkasında olduklarını belirti.

Konuşmalar sonrasında seçime geçildi.Seçime tek liste katıldı ve 5.olağan kongre sonunda Aynur Gökdemir güven tazeleyerek yeniden Ak Parti Geyve ilçe Kadın Kolları Başkanı seçildi.

Kongre sonrasında konuklara Pilav – Helva – Ayran dağıtıldı.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

2827 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    © Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle