Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mayıs 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve İlçesinin genç işadamlarından Sami Gökbayrak, işletmeciliğini yaptığı öğrenci yurtlarında kalan SAÜ Geyve MYO öğrencilere yurt bahçesinde veda partisi düzenledi.

Bahçede yapılan mangal, ekmek arası köfte, tavuk ve meşrubat ikramından sonra öğrenciler, Civanlar müzik evinin çalgı aletleri ve müzisyenleri eşliğinde hem doya doya şarkılara eşlik ettiler hem de çalınan oyun havalarıyla bol bol oynayıp coşarak doyasıya oynayıp eğlendi.

Öğrenciler: “Gökbayrak ailesinin bizlere gösterdiği samimiyet ve babacanca davranışlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Her zaman kendimizi evimizde gibi gördük.” dedi.

Eğlence gecesi, havai fişek gösterisi, müzik eşliğinde renklendi. Eğlence geç vakitlere kadar devam etti. Geç saatlere kadar devam eden programda Sami Gökbayrak ve eşi mükemmel bir ev sahipliği sergiledi.

Gökbayrak öğrenci yurtları sahibi Sami Gökbayrak: “Öğrenciler bizim çocuklarımız ve velinimetimiz. Onlar geleceğimizin insanları olacaklar. Geleceğimizi onlara teslim edeceğiz. Onların varlığı ile her zaman gurur duydum. Katılımları için teşekkür ederim.”dedi.

Mustafa Hamdullah ERGİN

5696 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Gökbayrak’tan Öğrencilere Veda Eğlencesi için 2 Yorum

  1. Osman Can dedi ki:

    eskiden geyve de yoktu böyle şeyler, ahlak bozulmaya devam ediyor…

  2. ADNAN DİNÇER4054 dedi ki:

    Gökbayrak öğrencilere gerekli imkanları sunarak onların rahat bir ortamda yaşamalarını ve huzurlu bir beldede eğitim görmeleri için yurt tahsis etmiştir.Yaşama biçimleri kişilerin farklı olabilir.Bizler onlara gereken desteği sağladıkta onlar yanlışmı yaptılar.Toplum her bir bireyi ilgilendirir.O çocuklar memleketlerini terk edip okumaya gelmişler.Her zaman onlara gereken desteği vermeliyiz.Gelecekte onlar yine bize hizmet verecekler.Geyveyi güzel bir dille ifade edecekler.Göç alan ve mükemmel bir Geyve haline getirmek elbette içinde yaşayan ve yerleşip kalan insanlara düşer.Birbirimizin kalkınmasına ihtiyacımız var.Bizi biz edecek yine bizleriz.Bizi başka sı düşünmez ve düşünmekte istemez.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle