Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Aralık 2012 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam


geyve-ilçesi-tanıtımıSakarya-Geyve bölgesi çok kimsenin bilmediği doğa ve tabiat güzelliklerine sahiptir. Ayvasıyla Türkiye ve dünya geneline nam salmış Geyve ilçesinden her zaman araçlarımızla geçeriz. Ama kimse, Türkiye’nin en güzel doğal güzelliklerinin bu bölgede olduğunu bilmez.

Geyve bölgesine bir alternatif tur cenneti diyebiliriz. Bu bölgedeki dağ ve yaylaları Türkiye’de bulmamız çok zordur. Bu bölgenin doğa harikası yerlerini görmek için jeep safari turlarıyla gezmeniz gerekir.

Doğa ve tabiat güzelliğini görmek isteyenlere, macera yaşamak isteyenlere bu jeep safari turlarına katılmalarını öneriliyor.

Sakarya’nın keşfedilmemiş doğa ve tabiat güzellikleri görüp, harika köy yemeklerini tatmak, köylerde kalmak, köylülerle tanışıp, bir veya iki gün onlar gibi yaşamak istiyorsanız, Sakarya bölgesindeki safari turlarına katılmanız hayatınıza 2-3 gün değişiklik katacak.

KAYNAK:sabah.com.tr

1713 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle