Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve Belediyesi ilçeye su ihtiyacını karşılamak üzere yeni içmesuyu tesisleri için çalışmalar devam ediyor.Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Yeni Açılan Su Kuyusu ilçemize hayırlı olsun. dedi.

 

Saniyede 30 m3 su verilecek…

Yeni açılan su kuyusundan saniyede 30 m3 su basılacak. Kuyudan su deposuna kadar 1850 metre su borusu hattı döşeniyor. Yaklaşık maliyeti 140 bin tl dir.

 

Büyüyen ve gelişen bir ilçeyiz…

Belediye Başkanı Kaya;”Büyüyen ve sürekli gelişen bir ilçeyiz. Şu anda mevcut durumdaki su hattımız kendi kendine yetecek durumda bile değildi. Hane sayısı hızla artmakta ve ilçemiz büyümektedir. Bu nedenle gelecekte su sorunu yaşamamak için bu projemizi hayata geçirdik. Saniyede 30 m3 su basacak olan içme suyu kuyusu ve bağlantı projesi tamamlanmak üzere. Bize maliyeti 140 bin tl yi buldu. Her zaman Geyve’nin geleceğine yatırım yapmanın peşindeyiz. Günü kurtaracak planlar peşinde koşmuyoruz. Planlı adım adım ilerliyoruz. Daha kat edilecek çok yolumuz var.” dedi.

 Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1845 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’ye Yeni İçme Suyu Kaynağı için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Su hayattır.Her insanın su gibi temiz ve arı olmasını isteriz.her gidenin arkasından su dökeriz ki su gibi git su gibi geri dön diye.Bizler suyun kıymetini bilelim.Peygamberimiz bir derede,gölde ve denizdede olsan suyu israf etme der.Geyvelilerden ricam kullandıkları suyun ücretini ödemekte yarış halinde olun.kul hakkını ödemede acele ediniz.Her hizmetin bedeli zamanı gelince ödenmelidir.Adalet elbet tecelli edecektir.Allahın adaleti kesinleşmeden tedbirini almalısın.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle