Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler, Videolar

Geyvespor’un Minikleri Hazırlık Maçlarına Başladı.

Geyvespor’un Minikleri Hazırlık Maçlarına Başladı.

Geçtiğimiz yaz sezonu büyük coşku ile eğitimine başlayan Geyvespor alt yapı okulunun minikleri hazırlık maçlarına başladı.

Geyvespor’un başına Erdinç Tuna’nın geçmesinin ardından büyük atılım yaşayan Geyvespor ilk meyvelerini de vermeye başladı. Beden Eğitimi öğretmeni Barış Ormanın nezaretinde Yaklaşık 120 öğrencinin olduğu Geyvespor alt yapı okulunda öğrencilere hem sporsal anlamda bir etkinlik hem de davranış bilimleri konusunda eğitim verilmeye çalışılıyor.

Bu kapsamda bu sezon 2005 ve 2006 doğumlu öğrenciler ile ilk kez U-14 ligine katılan Geyvespor 15 Mart’ta başlayacak olan U-13 ligi içinde hazırlık maçlarına devam ediyor.2009 lular çıkılan ilk maçta TEKspor’a 3-1 mağlup olan minikler, 2008 lu grup ile çıktıkları maçta ise Tekspor ile 0-0 berabere kaldı.

Geyvespor alt yapı sorumlusu Beden Eğitimi Öğretmeni Barış orman; 2008 Takımımızla bugün Tekspor’un konuğu olduk. Maç içerisinde paslı oyun anlayışımızdan bazen küçük de olsa pırıltılar gördük fakat hala istediğim oyundan çok uzağız. Bazen şişirmek zorunda kaldık. Özellikle çocukların hırsından memnunum.Maç oynadıkça tecrübeleneceğiz.Bizi misafir eden değerli meslektaşım Naim hocamıza ve Tekspor Ailesi ile Geyvespor için büyük şans olan Erdinç Tuna Başkanımıza teşekkür ederiz..

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

572 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle