Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Spor

Geyvespor’a Sponsor Desteği

GEYVE SPOR afişiGeyvespor’a Sponsor Desteği

Geyve ilçesinin adı ile temsil eden tek futbol takımı olan Geyvespor’a sponsor desteği sürüyor.

Amatör Kulüpler İlçenin reklamıdır

İlçelerin, beldelerin tanıtılmasında spor kulüplerinin önemi çok büyüktür.Kimsenin tanımadığı bir köyü, beldeyi,ilçeyi futbol kulübü veya diğer spor branşının oluşturduğu bir ekibi ile kolayca tanıyabilirsiniz.

Amatör Spora sahip çıkılmalıdır

İşte şirin ilçemizin adının yaşatıldığı ve Futbol başta olmak üzere, basketbol, hentbol, voleybol ve karate branşlarında olmak üzere bir çok dalda mücadelesini sürdüren Geyvespor kulübümüz var.

Var ama …Hiçbir gelir desteği olmayan ancak İlçe, belde, köylerimizin tanıtımında katkıları olan bu amatör spor kulüplerimizin kararlı, azimli ve başarılı bir şekilde spor mücadelelerini idame ettirebilmeleri için de sahip çıkılmaları gerekiyor.

Tuğra İnşaattan jest

İlçemizde İnşaat ve mütahhitlik hizmeti veren Tuğra İnşaat ta Geyvespor’a jest yaparak takımın eşofman ihtiyacını karşıladı.

Firma Genel Müd. Seyfettin YEL; Geyvesporun kendi takımları olduğunu, bundan sonrada Geyvespor’un iyi günde kötü günde yanlarında olacağız dedi.

Yönetimden Teşekkür

Geyvespor yönetimi futbol kulüplerine destekte bulunan firmalara jest yaparak sezonun ilk maçı olan Yıldırım spor maçında açılan bir pankart ile teşekkür etti.

Geyvespor Başkan Yard. Ömer Kayaoğlu; Geyvespor camiasının her geçen gün genişlediğini,oluşturduğumuz şeffaf yönetim anlayışı ile kulübümüze her ay bağışta bulunanlar olduğunu belirterek, bizlerden desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Murat Kaya olmak üzere,destekte bulunan tüm esnaflarımıza ve özellikle basın yoluyla iyi günde kötü günde her anımızda yanımızda olan Geyvemedya.com haber portalına teşekkür ediyorum dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1896 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle