Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyvespor’dan Briç ve Halk oyunları Rüzgarı

GEYVESPOR FIRTINASI SÜRÜYOR

Geyvespor Briç Takımı Güney Marmara Briç Bölge Şampiyonasında 26 takım arasından 3. Oldu.

Kupalar çifter çifter geliyor.

Geyvespor kulübü futboldan başka diğer sporsal branşlardada başarılarını sürdürüyor.Geçtiğimiz hafta içerisinde Serdivan Halkeğitim Müdür yardımcısı Halkoyunları Antrenörü Serdal Ağaç’ın çalıştırdığı Geyvespor Halk oyunları ekibinin Sakarya şampiyonu olmasından sonra Geyvespor’un briç takımıda Güney Marmara Briç Bölge Şampiyonasında 3.lük Kupasını kazandı.Sadi Akçaoğlu, Suat Dalgıç, Şenol Demirbaş, Mehmet Faruk Kepekçi, Çetin Serim, Ferruh Yılmaz isimlerinden oluşan Geyvespor Briç Takımı 26 takım arasından yarı finale kaldığı şampiyonada son karşılaşmada Nilüfer Belediyespor yenerek 3. Lük kupasını aldı.

Geyvespor Hak Ettiği Yere Gelecek

Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA; İlçede sporsal anlamda bir ivme yakalandığını ifade ederek, Geyvespor demek sadece futbol değil, Geyvespor , Bilardo da da yarışıyor. Geyvespor Briç te de yarışıyor,Geyvespor halk oyunlarında da yarışıyor.Geçtiğimiz hafta içerisinde Halk oyunları Sakarya İl şampiyonasında Geyvespor 1. Olarak şampiyonluk kupasını kazandık.Sakarya Şampiyonu olan Geyvespor Halk oyunları ekibimiz önümüzdeki hafta Zonduldak’ta yapılacak olan yarışmada ilimizi temsil edecek.Yine son olarak Geyvespor briç takımımız Güney Marmara Briç Bölge Şampiyonasında 26 takım arasında büyük başarı göstererek 3.lük kupasını kazandı.Geyvespor kulübü çatısı altında mücadele eden tüm arkadaşlarımı kutluyorum, dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

 

742 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle