Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mayıs 2012 | Geyve, Manşet, Spor

Geyvespor’da Yeni Oluşum Sesleri..

Geçtiğimiz kötü sezonun ardından 2. Amatöre düşen Geyvespor’da yeni oluşum çalışmaları başladı.

Önceki sezon namağlup şampiyonluk ile çıkılan Süper Amatör Lig’in ardından şanssız geçirilen  sezon sonunda önce 1. Amatöre oradanda 2. Amatör Ligine düşen Geyvespor’da yeni oluşum için çalışmalar başladı.

Fikir istişaresi şeklinde geçen çalışmalarda takımın başına teknik sorumlu bulunması, yeni yönetimin oluşturulması ve önümüzdeki sezon mücadele edilecek 2. Amatör Liginde alt yapıya önem verilerek daha çok gençlerimiz ile mücadele edilmesi yönünde ortak noktalarda birleşildi.

Ayrıca toplantı sonunda İlçemizin adını temsil eden Geyvespora katkısı olacağını düşünen herkesin bu takıma destek olabilmesi için çağrıda bulunuldu.

1425 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyvespor’da Yeni Oluşum Sesleri için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İşte kadro hazır.Sol baştan başlayarak başkan,yardımcı teknik heyet ve sponsor en son kişi olabilir.Fahri başkan da Erdinç Tuna oldu bitti.Kaynak ise Geyvenin esnafları ve geyveye gönül vermiş tüm beden eğitimi öğretmenleri ve halı sahada oynayan tüm öğretmenler.İşte size mükemmel bir koordineli çalışmanın ürünü.Asil sorumlu ve destekçi sayın kaymakamımız.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle