Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyvespor’un Sağlığı Sezer Koca’ya Emanet

Geyvespor’da Masör’lü Günler

Amatör kümede namağlup olarak şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor takımının futbolcuları Spor masaj uzmanı Sezer Koca’ya emanet..

Verdiği heyecan kadar sakatlanmalarda  sporun olmazsa olmazlarından. Müsabakalar öncesi ısınmayan vucut her türlü sakatlanmalara açık.Amatör kümede şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor, sakatlanmaların önüne geçebilmek ve müsabaka anındaki yaralanmalara anında müdahalede bulunabilmek için Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu spor masajı uzmanı Sezer Koca ile çalışmaya başladı.

4 yıllık Beden eğitimi öğretmenliği mezunu ve masaj Uzmanı Sezer Koca; Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum. Mesleğimi çok seviyorum. Kariyerimde Spor masaj uzmanı olarak  kendi ilçemin takımı Geyvespor’da görev yapmak benim için son derece gururlu olduğunu ifade etti.

Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA; amatör maçlarda sağlık görevlisi olmamasının sıkıntısını her daim çekiyoruz. Geyvespor olarak bunu kendi imkanımızla çözmek için çaba harcıyoruz. Genç  spor masajı uzmanı Sezer Koca arkadaşımız ile birlikte Geyvesporun başarısı için çalışacağız dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2825 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle