Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor

Geyvespor’da” Hedef Süper Amatör Ligi “…

geyvespor-yonetim-kurulu-toplandi- (3)Geyvespor Kulübünün yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaptı.

“Karaçam İsmailin Yeri Tesisi”n de yapılan toplantıya; Neşet Çakır, Kenan Tuna, Selami Çolak, Murat Özkan, Adil Vanlıoğlu, Özgür Yavuz, Numan Kısa, Faruk Koç, Serkan Gökçen, Mesut Yiğit, Adem Top ve Antrenör Fikret Avcı katıldı.

Birlikte yenilen yemek sonrasında ki toplantıyı Başkan Neşet Çakır, Hoşgeldiniz ve Hayırlı olsun dilekleri ile açtı.

Çakır konuşmasında özetle şunları söyledi: ” U 19 ligi Ağustos sonu veya Eylül başı gibi başlayacak. Diğer ligleri de kurban bayramı sonrasın da başlatmayı düşünüyoruz. Havaların çok sıcak olduğu ve takımların antrenman yapmakta çok güçlük çektiği, sahaların çoğunda ışıklandırma olmadığı için böyle düşünüyoruz. Şu anda da yönetimde bulunan eski yönetim kurulumuz ile Geyve gençliğini iyi bir yerler getirmenin peşine düştük. U 13 ligine katıldık, fakat tatil olması çocukların bulunmasında sorun yaşamamıza neden oldu. Geyvespor’a nasıl katkı sağlayabilirizi düşünmenizi istiyorum. Yapacağımız ziyaretlerimizde, Yönetim Kurulunun çoğunluğunun bulunmasının daha iyi olacağını düşünüyorum ve sizlerden rica ediyorum. U 19 ligine katılmak istiyoruz. Bu amaçla 5 civarında transfer yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu takımda oynayan gençlerle BAL Ligine çıkmış takımlarla mücadele ederek kupayı aldık. takıma takviyeyi elbette düşünüyoruz. Görüştüğümüz arkadaşlarımız seve seve Geyvespor da oynamak istediklerini belirttiler. Geyvesporun bir yerlere gelmesini istiyor isek, maddi ve manevi yönden bu takıma sahip çıkmamız lazım. ASKF nin kulüp yardımlarının belli kriterleri var; tek takımla lige katılan kulüplerin destek şansları yok. U 11, 13, 16, 17, 19 kayılmış a takımına çıkmış takımlara tabi ki destekler verilecek. Diğer bir deyişle en az 4 takımla katılması gerekiyor lige. Geyvesporun öyle bir sorunu yok.”

Toplantıda, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Özkan ve Adem Top söz alarak görüşlerini açıkladı.Takımın antrenörü Fikret Avcı da söz alarak görüşlerini ve düşüncelerini paylaştı.

Namık Cihan/geyvemedya.com

geyvespor-hedef-sampiyonluk--crop

1721 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle