Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor

Geyvespor Yönetiminden Kaymakam Memiş’e Ziyaret

geyvespor-yonetiminden-kaymakam-ilyas-memise-ziyaret- (2)Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır, Geyvespor kulübü olarak hedeflerinin alt yapısı güçlü kendi sporcusunu kendisi yetiştiren bir kulüp olmanın yanı sıra sporcularımızın kalabileceği bünyesinde antrenman sahası olan sosyal bir spor kompleksi yapmak olduğunu ifade etti.

Sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Memiş,  ilçe takımlarının kendi bünyesinde ilerleyebilmesi için alt yapı çalışmalarının çok önemli olduğunu, alt yapısı zayıf takımların ileriye dönük başarı elde etmesinin zor olduğuna dikkat çekerken ilçe olarak futbol kulüplerine sahip çıkılması ve desteklenmesinin gerektiğini vurguladı.

Ziyeret sonunda spora her zaman destek olmaya çalışacağını ifade eden Kaymakam Memiş Geyvespor’a başarılar dileyerek kulüp yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1595 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle