Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Kasım 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Sağlık, Spor

Geyvespor Yavuz’unu Unutmadı..

Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı ile futbolcular asansör kazasında yaralanan takımın genç oyuncusu Yavuz Eken’i Hastanede ziyaret ettiler.

geyve-asansör-kazasında yaralanan-geyvesporlu-futbolcu-yavuz ekene-ziyaret (4)Geyve İmam hatip Lisesinde yaşanan asansör kazasından yaralanan ve tedavileri süren yaralılara ziyaretler sürüyor.

Duygusal Anlar

Önceki gün yaşanan ve 7 yaralının olduğu kazada Geyvespor’un başarılı futbolcusu Yavuz Eken’de yaralanmıştı. Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı ile futbolcuların asansör kazasında yaralanan Yavuz Eken’i Hastanede ziyaret etmesi duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Futbolcuların tek, tek geçmiş olsun dileklerini ilettiği genç futbolcu Yavuz Eken, hepinize teşekkür ediyorum dedi..

Geçmiş Olsun

Geyvespor Antrenörü Fikret Avcı;  “ Geyve İmam Hatip Lisesinde meydana gelen elim kaza sonrası yaralanan kardeşimiz, öğrencimiz Yavuz Eken’i Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettik. Yavuz geçirdiği operasyon sonucu çok şükür durumu iyi .En kısa sürede iyileşmesini ve yeniden hem okuluna, hem Geyvespor camiasına dönmesi arzusundayız diyerek Geçmiş olsun dileklerini sundu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3816 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle