Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Spor, üst Haberler

Geyvespor Sevdalısı Faik Şenol’a Geçmiş Olsun Ziyareti

geyvespor-yonetiminden-faik-senola-gecmis-olsun-ziyareti- (1)Geyve ilçesinin renkli simalarından Geyvespor sevdalısı Faik Şenol Ameliyet oldu.

Geçtiğimiz günlerde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyat olan ve evinde istirahata çekilen Faik Şenol’u sevenleri yalnız bırakmıyor. Geyvespor Antrenörü Fikret Avcı beraberinde Geyvespor kalecisi Çoşkun Yılmaz, Geyvespor Genel Sekreteri Adem Top ve yönetici Reyhan Şahin ile birlikte Faik Şenol’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Şenol’a Geçmiş olsun dileklerini ileten Fikret Avcı; Faik abimiz Geyvespor’un bir simgesi gibi. İyi günde , kötü günde her zaman yanımızda oldu. Böyle bir günde de camiamız olarak onu yalnız bırakmak bizlere yakışmazdı. Kendisine acil şifalar diliyoruz, dedi.

Geyvespor sevdalısı Faik Şenol, öncelikle Geyvespor’u Hızırtepeözenspor maçında oynadıkları futbol ve aldıkları galibiyetten ötürü kutladığını ifade ederek, Hocamız , futbolcu ve yönetici arkadaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyvespor-yonetiminden-faik-senola-gecmis-olsun-ziyareti- (2)

 

2442 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle