Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Nisan 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Spor

Geyvespor tarihinde ilk kez U-13 Liginde mücadele ediyor.


Geyvespor-Sakaryagücüspor U-13 Ligi 13Geyvespor tarihinde ilk kez yer aldığı U-13 liginde grubun güçlü ekiplerinden Sakaryagücüspor’a mağlup oldu.

Sakarya U-13 Grubunun en güçlü ve Türkiye finallerine gitmeye hazırlanan Sakaryagücüspor karşısında Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı futbolcuların hepsine  şans verdi.

Geyvespor adına yenmenin yenilmenin hiç de önemli olmadığı bu maçta geçmiş dönemlerde yapılan yanlışlıklar ile A takımında bile top oynayacak futbolcu bulamadığımız günlere baktığımızda, bugün alt yapı noktasında gelinen noktayı asla küçümsememek gerekiyor.

Önümüzdeki sezonlarda A takımı oluşturacak bu kadroyu sporun her türlü bilgi ve becerileri ile eğittiğimizde başarı Geyvespor için çok da uzak değil diye gözüküyor.

Karşılaşmanın sonunda Geyvespor’un bir zamanlarının usta Ayaklarından Selçuk Yılmaz ile aynı dönemde beraber futbol oynayan Çetin Çal sohbet ederek eski günleri yad ettiler.

Birde hayatında ilk kez böyle bir sahada maça çıkan 2001-2002 doğumlu miniklerin maçını saat 14:00 gibi sıcağın en kuvvetli olduğu saatte oynatmanın izahını nasıl yaparlar, merak ediyorum..

Onuda ASKF yönetimine sormadan edemiyecem..

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2906 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle